Publication Date (3.1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Publication date
pl: Data publikacji

en: Published date
pl: Data publikacji

en: Date in the form of CCYYMMDD.
pl: Data w formacie WWRRMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
pl: Data w formacie RRRRMM.

en: Date in the form of YYYY.
pl: Data w formacie RRRR.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
pl: Data w formacie MM (01-12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
pl: Data w formacie DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
pl: Data w formacie TT (01 - 53).

en: An entity field containing a UNIX timestamp of when the entity has been last updated.
pl: Pole encji zawierające czas jej ostatniej aktualizacji w formacie Unix timestamp.

en: Datetime Timestamp
pl: Znacznik czasu - data i godzina

en: Leave blank to use the time of form submission.
pl: Pozostaw puste aby użyć czasu wysłania formularza.
