Publication Date (3.1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Date in the form of CCYYMMDD.
az: CCYYMMDD şəklində tarix.

en: Date in the form of YYYYMM.
az: YYYYMM şəklində tarix.

en: Date in the form of YYYY.
az: YYYY şəklində tarix.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
az: MM şəklində tarix (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
az: DD şəklində tarix (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
az: WW şəklində tarix (01 - 53).

en: An entity field containing a UNIX timestamp of when the entity has been last updated.
az: Entitinin sonuncu dəfə yeniləndiyi vaxtın UNIX vaxt damğasını ehtiva edən obyekt sahəsi.

en: Datetime Timestamp
az: Datetime Time Stamp
