Publication Date (3.1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Date in the form of CCYYMMDD.
cs: Datum ve formátu CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
cs: Datum ve formátu YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
cs: Datum ve formátu YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
cs: Datum ve formátu MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
cs: Datum ve formátu DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
cs: Datum ve formátu WW (01 - 53).

en: An entity field containing a UNIX timestamp of when the entity has been last updated.
cs: Pole entity obsahující časové razítko poslední úpravy entity.

en: Datetime Timestamp
cs: Časové razítko
