Publication Date (3.1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).

en: An entity field containing a UNIX timestamp of when the entity has been last updated.
et: Olemi väli mis sisaldab olemi viimasest uuenduse UNIX ajatemplit .

en: Datetime Timestamp
et: Datetime ajatempel
