Publication Date (3.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Date in the form of CCYYMMDD.
fa: تاریخ در قالب CCYYMMDD

en: Date in the form of YYYYMM.
fa: تاریخ به این شکل وارد شود YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
fa: تاریخ به این شکل وارد شود YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
fa: تاریخ به این شکل وارد شود MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
fa: تاریخ به این شکل وارد شد DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
fa: تاریخ به این شکل وارد شود WW (01 - 53).
