Publication Date (8.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Published on
ca: Publicat el

en: Publication date
ca: Data de publicació

en: Date Popup Configuration
ca: Configuració de la finestra emergent de data

en: Starting year
ca: Any inicial

en: Ending year
ca: Any final

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
ca: Format: %format. Deixa-ho en blanc per utilitzar la data de l'enviament del formulari.

en: Datetime Timestamp
ca: Marca horària de data i hora
