Publication Scheduler (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Core
ar: النواة

en: Published
ar: منشور

en: Not enabled
ar: غير مُفعّل
