Publication Scheduler (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Core
az: Nüvə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Not enabled
az: Aktiv deyil

en: Published status
az: Dərc statusu
