Publication Scheduler (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད
