Publication Scheduler (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Core
ca: Nucli

en: Published
ca: Publicat

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: Published status
ca: Estat de publicació
