Publication Scheduler (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Core
cy: Craidd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Not enabled
cy: Heb ei alluogi
