Publication Scheduler (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Enabled
es: Activado

en: Core
es: Núcleo

en: Published
es: Publicado

en: Not enabled
es: No activado

en: Published status
es: Estado de publicación
