Publication Scheduler (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Core
hr: Jezgra

en: Published
hr: Objavljeno

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno
