Publication Scheduler (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Enabled
it: Attivato

en: Published
it: Pubblicato

en: Not enabled
it: Non abilitato

en: Published status
it: Stato pubblicazione
