Publication Scheduler (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Core
jv: Inti

en: Published
jv: Dipacak

en: Not enabled
jv: Ora bisa
