Publication Scheduler (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Core
ml: കോര്‍

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Not enabled
ml: സജ്ജമല്ല
