Publication Scheduler (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Enabled
ro: Activat

en: Core
ro: Nucleu

en: Published
ro: Publicat

en: Not enabled
ro: Nu este activat

en: Published status
ro: Statusul publicat
