Publication Scheduler (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Core
ta: கருவம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Not enabled
ta: செயலாக்கத்தில் இல்லை
