Publication Scheduler (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Enabled
tr: Etkin

en: Core
tr: Çekirdek

en: Published
tr: Yayında

en: Not enabled
tr: Etkin değil

en: Published status
tr: Yayın durumu
