Publication Scheduler (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Not enabled
ug: ئېچىلمىغان
