Publication Scheduler (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ast: Activar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Core
ast: Motor

en: Published
ast: Espublizáu

en: Not enabled
ast: Ensin activar
