Publication Scheduler (1.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Enabled
fr: Activé

en: Core
fr: Cœur

en: Published
fr: Publié

en: Not enabled
fr: Non activé

en: Published status
fr: Statut de publication
