Publication Scheduler (1.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Enabled
oc: Activat

en: Core
oc: Còr

en: Published
oc: Publicat

en: Not enabled
oc: Pas activat
