Publication Scheduler (1.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Enabled
ru: Включено

en: Core
ru: Ядро

en: Published
ru: Опубликовано

en: Not enabled
ru: Выключено

en: Published status
ru: Статус публикации
