Publication Scheduler (1.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Core
ur: کور

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Not enabled
ur: غیر فعال
