Publication Scheduler (1.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Core
be: Ядро

en: Published
be: Апублікавана

en: Not enabled
be: Ня ўключаны

en: Published status
be: Апублікованы статус
