Publication Scheduler (1.0.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Core
bg: Ядро

en: Published
bg: Публикувано

en: Not enabled
bg: Неактивен
