Publication Scheduler (1.0.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Core
sv: Kärna

en: Published
sv: Publicerad

en: Not enabled
sv: Ej aktiverat

en: Published status
sv: Status för publicering
