Publication Scheduler (1.0.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Core
cs: Jádro

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Not enabled
cs: Nepovolen

en: Published status
cs: Status zveřejnění
