Publication Scheduler (1.0.3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Core
de: Kernsystem

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Not enabled
de: Nicht aktiviert

en: Published status
de: Veröffentlichungsstatus
