Publication Scheduler (1.0.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Core
el: Πυρήνας

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Not enabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
