Publication Scheduler (1.0.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: Core
et: Tuum

en: Published
et: Avaldatud

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: Published status
et: Avaldamise staatus
