Publication Scheduler (1.0.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Published
eu: Argitaratua

en: Not enabled
eu: Ezgaitua

en: Published status
eu: Argitalpen egoera
