Publication Scheduler (1.0.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: Core
he: ליבה

en: Published
he: מפורסם

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Published status
he: מצב פרסום
