Publication Scheduler (1.0.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Enabled
id: Aktif

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Not enabled
id: Tidak aktif

en: Published status
id: Status diterbitkan
