Publication Scheduler (1.0.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Core
is: Kjarni

en: Published
is: Birt

en: Not enabled
is: Ekki virkjað
