Publication Scheduler (1.0.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Core
ku: ناوکە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە
