Publication Scheduler (1.0.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Core
lt: Branduolys

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Published status
lt: Paskelbta statusas
