Publication Scheduler (1.0.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Core
lv: Kodols

en: Published
lv: Publicēts

en: Not enabled
lv: Nav iespējots
