Publication Scheduler (1.0.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
mr: समर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Core
mr: मूळ

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
