Publication Scheduler (1.0.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Core
nl: Kern

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Published status
nl: Publicatiestatus
