Publication Scheduler (1.0.3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Core
pl: Rdzeń

en: Published
pl: Opublikowane

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: Published status
pl: Status publikacji
