Publication Scheduler (1.0.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Core
fa: هسته

en: Published
fa: منتشر شده

en: Not enabled
fa: غیرفعال

en: Published status
fa: وضعیت انتشار
