Publication Scheduler (1.0.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Core
sk: Jadro

en: Published
sk: Zverejnené

en: Not enabled
sk: Nie je povolené

en: Published status
sk: Stav zverejnenia
