Publication Scheduler (1.0.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Enabled
vi: Bật

en: Core
vi: Nhân

en: Published
vi: Đã công bố

en: Not enabled
vi: Không bật
