Publication Scheduler (1.0.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Core
da: Kerne

en: Published
da: Udgivet

en: Not enabled
da: Ikke aktiveret

en: Published status
da: Publiceringsstatus
