Publication Scheduler (1.0.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Core
fi: Ydin

en: Published
fi: Julkaistu

en: Not enabled
fi: Ei käytössä

en: Published status
fi: Julkaisutila
