Publication Scheduler (1.0.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Core
gl: Núcleo

en: Published
gl: Publicado

en: Not enabled
gl: Desactivado

en: Published status
gl: Estado de publicación
