Publication Scheduler (1.0.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Published
hu: Közzétéve

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: Published status
hu: Közzététel állapota
