Publication Scheduler (1.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Enabled
ja: 有効

en: Core
ja: コア

en: Published
ja: 掲載

en: Not enabled
ja: 無効

en: Published status
ja: 掲載ステータス
